Ubytování v roubence Adršpach – Zdoňov

Nová barva tmelu
23. 9. 2016
zobrazit vše

Ubytování v roubence Adršpach – Zdoňov

Ubytování v roubence Adršpach – Zdoňov

Nabízíme ubytování v roubenné chalupě ve Zdoňově u Adršpachu. Chalupa byla zaspárovaná tmely woodchink v roce 2021 a tak se můžete podívat jak tmel vypadá a jak se chová s postupem času. 
Nová roubenka “ U točny“ Zdoňov ev.č. 207, kolaudovaná v roce 2023 s velkou travnatou plochou a potokem vám nabízí klidné a pohodlné ubytování v těsné blízkosti Adršpašsko – teplických skal. V chalupě budete sami. K hlavnímu vstupu do skalního města se můžete dostat procházkou přes „Křížový vrch“ nebo po silnici cca 3,6Km. Pro milovníky lezení se zde nabízí největší skalní město střední Evropy. Kolem chalupy můžete také nastoupit na cyklostezky nebo turistické trasy směr Horní Adršpach, Libnou, přes Bukovou horu do Teplic nad Metují nebo kolem kempu Loděnice směr Polsko Zoo Laczna či Mieroszów PL. Vše v krásné přírodě, kde uvidíte široko daleko jen louky, lesy a pasoucí se dobytek.
Roubenka u točny k pronajmutí poskytuje ubytování pro 1 až 9 osob ve 3 ložnicích.
Sociální zařízení: 
2x koupelna s umyvadlem a sprchovým koutem, 2x WC. Vše oddělené.
Doprava, parkování: 
Parkovat lze přímo u objektu, k dispozici je 4 – 5 parkovacích míst. Příjezd až k chalupě po místní asfaltové komunikaci.
V případě zájmu nás, prosíme, kontaktujte prostřednictvím e-mailu nebo telefonu. Naceníme Vám konkrétní termín. Aktuální obsazenost vídíte níže. Červenec a Srpen pouze celý týden od soboty do soboty cena za chalupu 19.900 Kč.

Zbytek roku min 2 noci . Cena za 2 noci 7000 Kč každá další noc 2580 Kč. 

Pro informace ohledně obsazenosti přejděte na : https://eshop.woodchink.eu/cs/stranka/ubytovani-v-roubence-u-adrspachu/